Fujifilm X-T4

Kompakt kasası, gelişmiş video özellikleri, iş akışı ve yardımcı işlevsellik özelliklerini harmanlayan çok yönlü aynasız bir kameradır. Bu özellikleri ile görüntü yönetmenlerinin, fotoğrafçıların ve videographer’ların tüm ihtiyaçlarını karşılayan FUJIFILM X-T4, X-Trans CMOS 4 sensörüne sahiptir.

Fujifilm X-T4 öne çıkan özellikleri arasında; 26.1MP APS-C X-Trans BSI CMOS 4 Sensör, X-Processor 4 Görüntü İşlemcisi, 5-Eksenli Dahili Görüntü Stabilizasyonu ve DCI/UHD 4K’da 60 fps, Full HD’de 240 fps yüksek kare çekim özellikleri bulunmaktadır.

Fujifilm X-T4’ün sensörünün BSI tasarımı daha az gürültü ve daha fazla genel netlik sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hızlı performans ve gelişmiş yanıt hızı elde etmek için X-Processor 4 ile eşleştirilir. XT-4’ün sensörünün tasarımı, hızlı ve doğru AF performansı için gelişmiş bir tasarıma sahiptir. X-T4’ün AF sistemi, 425 faz algılama noktalarını bir kontrast algılama sistemiyle birleştiren hibrit bir otomatik odaklama sistemine de olanak tanır. Ayrıca, X-T4, neredeyse tüm takılı lenslerle kamera sarsıntısının görünümünü azaltmak için 6.5 etkili bir sensör kaydırma görüntü sabitleme sistemi içerir.

Sensör ve işlemci yeteneklerinin ötesinde, Fujifilm X-T4, gelişmiş ergonomi ve çekim verimliliği için güncellenmiş bir fiziksel tasarıma sahiptir. Hareket ederken-takip çekimi yaparken; kayda değer pürüzsüzlük için büyük, parlak bir 3.69m noktalı elektronik vizör 100fps yenileme hızına ayarlanabilir. Tersine, arka 3.0″ 1.62m noktalı dokunmatik LCD ekran artık yüksek, farklı açılardan çalışmaya uyacak şekilde değişken açılı bir tasarıma sahiptir.

Fujifilm X-T4, UHS-II bellek kartı yuvaları ile dosya tasarrufu esnekliği sunmaktadır. X-T4, şarj başına yaklaşık 600 fotoğraf çekimini sağlayan güncellenmiş, yüksek kapasiteli NP-W235 bataryayı desteklemektedir. Ayrıca, dahili Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri ile kablosuz uzaktan kamera kontrolü ve mobil cihaza görüntü paylaşımı yapabilmektedir.

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

600 ₺

Fujinon XF16mmF1.4 R WR

Hava etkilerine dayanıklı ve yüksek ışıklılığa sahip geniş açılı objektif

Hava etkilerine dayanıklı ve ışıklılığı yüksek olan bu objektif, X dizisinin sistem makineleri için tasarlanmıştır. XF objektifleri dizisinin yeni sabit odak uzaklığı olan 16mm (24mm eşdeğer) ile heyecanlandırıcı genişlikte bir alana hükmedersiniz. F1,4 seviyesindeki yüksek ışıklılık ile zor ışık şartları altında dahi mükemmel bir resim niteliği elde eder ve makro çekimlerde, haikulade bir “bokeh” etkisi yaratabilirsiniz. Asgari çekim mesafesi: 15 santimetredir. Ayrıca çok hızlı bir AF sistemine sahip olan FUJINON XF 16mm objektifi iklim ve toza karşı dayanıklılığı, eksi 10 derece soğuklukta bile kullanılabilir olması, kesif ebatları ve hafifliği ile de dikkat çekmektedir.

0,11 saniyeden hızlı olan çok süratli otomatik netleştirme (AF)

Optik tasarım dahilinde iki adet küresel olmayan (asferik) ve iki adet çok düşük dağınım (ED) mercek ögesi bulunmaktadır ve böylelikle, özellikle en geniş açılık olan F1,4 seviyedinde bile küresel ve renksel sapmalar engellenerek keskinlik ve yüksek nitelik elde edilir. Mercek yüzeyinin tamamında uygulanan Fujifilm’in emsalsiz HT-EBC (Yüksek geçirgenlikli, elektron ışınlamalı kaplama) kaplama sayesinde halelenme azaltılır ve ışımalar dengelenerek keskin ve berrak resimler elde edilir. Yeni geliştirilen ve cam ile hava arasındaki kırılma etmenini değiştiren Nano-GI kaplama teknolojisi ile çapraz düşen ışıkların oluşturduğu halelenme ve ışımalar etkili olarak azaltılır.

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

450 ₺

Fujinon XF23mmF2 R WR

Kompakt, hafif, şık ve yüksek performanslı

Tipi XF23mmF2 R WR
Lens Yapısı 6 kümede 10 öğe (1 asferik mercek)
Odak Uzaklığı (35mm Eşdeğeri) 23mm (35mm)
Görüş Açısı 63,4°
Maksimum Diyafram F2
Minimum Diyafram F16
Diyafram Kontrolü 9 (yuvarlağa yakın diyafram açıklığı)
1/3 EV (19 basamak)
Netleme Mesafesi Normal: 22cmm – sonsuz
Maksimum Büyütme Oranı 0,13 kat
Ebatlar 60mm x 51,9mm
Ağırlık 180 gr
Filtre Çapı 43 mm

 

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

350 ₺

Fujinon XF35mmF2 R WR

Kesif ve hafif tasarım içinde iklime dayanıklı bir yapılanma ile kullanım kolaylığı

Tipi XF35mmF2 R WR
Lens Yapısı 6 Grup içinde 9 eleman (2 Asferikal Eleman)
Odak Uzaklığı (35mm Eşdeğer) 35mm ( 53mm )
Görüş Açısı 44.2°
Maksimum Diyafram F2
Minimum Diyafram F16
Diyafram Kontrolü 9 Yapraklı (yuvarlağa yakın diyafram açıklığı)
1/3 EV (19 basamak)
Netleme Mesafesi 35cm – Sonsuz
Maksimum Büyütme Oranı 0,135 Kat
Ebatlar 60mm x 45,9mm
Ağırlık 170gr
Filtre Çapı 43mm

 

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

350 ₺

Dji RS 2 Pro Combo Gimbal

Dji RS 2 Pro Combo Gimbal; 4,5 kg Yük Taşıma Kapasitesine, Karbon Fiber Yapıya, 1,4 ”Tam Renkli Dokunmatik Ekrana, Profesyonel Montaj Seçeneklerine, Maksimum 12 Saat Kullanılabilme ve Hızlı Şarj Edilebilme Özelliklerine Sahiptir

DJI RS 2 sadece sıradan bir gimbal değil; dinamik sinematografi için benzersiz bir çözümdür. Her bir tasarım öğesi ve özelliği, sektör lideri tüm kameraların sabitlenmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Basitçe söylemek gerekirse, DJI RS 2 film yapımında ustalaşmanız için hazırlanmıştır.

Performans

Sadece 50 ms’lik bir gecikmeyle 1080p videoyu 100 m’ye kadar uzaktan iletir.

Daha Çok Film, Daha Hafif Ekipman

1 kg ağırlığındaki bu gimbal 4,5 kg taşıma kapasitesiyle sektördeki en yüksek ağırlık / yük taşıma oranını sunar. Karbon fiber yapısı, axis kollarının güçlü ve hafif olmasını sağlar.

Tam Renkli Dokunmatik Ekran

ActiveTrack 3.0’a doğrudan dokunmatik ekrandan erişim sağlayarak, yaratıcılığınızı özgür bırakın.

Tam renkli LCD ekran, özellikleri hızlı bir şekilde ayarlamanıza ve Ronin uygulamasının tüm özelliklerini kullanmanıza olanak tanır.

Sınırsız Olanaklar

DJI RS 2, tek elle benzersiz çekimler yapmak için optimize edildi ve profesyonel bir film yapımı için tasarlandı. Çekiminiz ne kadar karmaşık ve zorlu olursa olsun, DJI RS 2 istediğiniz çekime ulaşmak için uyum sağlar. Her iki RSA portu da NATO uyumludur ve DJI RS 2’yi farklı aksesuarları ve çok yönlü kullanım için gereken cihazları destekler. Üstelik sosyal medyada profesyonel fotoğraf ve videonuzu paylaşabilmeniz için tek dokunuşla dikey çekime geçebilirsiniz.

RavenEye: Daha Fazlasını Gör

RavenEye, video iletirken kameranın özelliklerini kullanmanızı sağlar.

Force Mobile

RavenEye, Force Mobile özelliğinin hızını artırır ve gecikmeyi azaltır. Gimbal, daha akıcı bir çekim için telefonunuzun hareketlerini takip eder.

Şimdiye Kadarki En İyi Bataryamız

BG30 grip 12 saat maksimum çalışma süresine sahiptir ve bağımsız olarak şarj edilebilir.

Time Tunnel

Uzay ve zamanın dokusunu bükmek için Roll 360’ı hiperlapse ile birleştirin.

ActiveTrack 3.0

ActiveTrack ile DJI RS 2, objenizi takip etmek için kameradan gelen sinyali kullanır.

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

1000 ₺

Neewer 2'li 660 RGB & Bi-Color
Led Işık App Kontrollü

Fotoğrafçılık & Video Aydınlatma Seti 660 SMD LED CRI95/

3200K-5600K/ Aydınlık 0-%100/ 0-360 Ayarlanabilir Renkler/

9 Kullanılabilir Farklı Sahne

 • Set içeriği: 2 Adet 660 RGB LED Video Işığı, U Braketli ve Ön Kapaklı, Beyaz Difüzör, Güç Kaynağı, Güç Kablosu,  Ayarlanabilir Işık Tripodu, Taşıma Çantası
 • Uygulama akıllı kontrol sistemi: Mobil uygulama kontrol fonksiyonu ile donatılmış ışık, cep telefonundan (Android 4.3 veya iOS 11.1 üzerinde) kontrol edilebilir. Uygulama tedarikçilerinde (Apple Store/Google Play vb.) Parlaklık, renk sıcaklığı, kanallar (0-8 kanal) uygulama üzerinden kontrol edilebilir ve hafıza fonksiyonu ile ayarlanabilir (2 grup parametresi kaydedilebilir)
 • Ultra parlak LED lambalar ve alternatif akım/doğru akım. İsteğe bağlı şarj olanakları: Enerji tasarruflu 660 parçalı SMD LED boncuklardan üretilmiştir, mükemmel ısı dağılımı ve daha uzun kullanım ömrü. Ayarlanabilir soğuk ve sıcak iki renkli sıcaklık. Parlaklık %0-100 arasında ayarlanabilir. İç mekan için güç kaynağı veya Sony NP-F550/F970 yedek lityum iyon pil ile dış mekan çekimleri için mükemmel konfor sağlar.
 • LCD gösterge ve komple metal tasarım: 2 inç LCD ekranda akıllı metal ışığın parametreleri (pil gücü, parlaklık, renk sıcaklığı ve kanal) net bir şekilde görüntülenebilir, böylece kullanıcılar ışığın çalışma durumunu net bir şekilde izleyebilir. Mükemmel birinci sınıf havacılık alüminyum alaşım sade, şık bir görünüm sunar ve sağlamdır ve daha iyi bir ısı dağılımı sağlar.
 • Ayarlanabilir sehpa: Ayarlanabilir yükseklik 92-200 santimetre; tüm çekimleriniz için olağanüstü bir dayanıklılık sunan ve çok sağlam olan korozyona dayanıklı metalden üretilmiştir.

1000 ₺

SmallRig Fujifilm XT4 Full Cage Kit

SmallRig Fujifilm XT4 Kafes + SmallRig Arri Üst Sap  + SmallRig Fujifilm & Panasonic Aynasız Makine Kayıt Tetikleyicili Ahşap Sağ Sap

Elde; müzik videosu, kafe tanıtım videoları, özellikle (B-Roll çekim tekniği) kullanmak isteyenler için uygun full kit (kafes + üst sap + kayıtçı tetiklemeli ahşap sağ sap) olan bu setup işinizi epey kolaylaştıracak.

Ayrıca gimbal gibi büyük bir setup kurmak istemeyenler ve shoulder rig etkisinde takip sahnesinde sarsıntısı yaratmak isteyen ya da el stabilliğine güvenenler için tavsiye edilir.

 

SmallRig Fujifilm XT4 Kafes:

 • FUJIFILM X-T4 Kamera için biçime uygun tam kafes.
 • Çoklu 1/4″-20 & 3/8″-16 & ARRI 3/8”-16 yivli deliklere aksesuarlar takılır.
 • Entegre aksesuar ayağı ve NATO rayı.
 • 1/4″-20 & M2 vida ve kaydırmama iğnesi ile makine sağlamlaştırılır.
 • Ergonomik yan tutakta lastik pedler vardır.
 • Tabanda, dahili yassı tornavidalı Arca Swiss hızlı sökme tablası vardır.
 • Ürün boyutları: 150.5 x 59 x 106mm
 • Ürün rengi: Siyah
 • Net ağırlık: 220g
 • Materyaller: Alüminyum Alaşım

SmallRig Arri Üst Sap:

 • Yepyeni koyu zeytin renkli ARRI Yerleştirmeli Tutucu.
 • ARRI 3/8“-16 vida ile seçili kafeslere eklenir.
 • 1/4″-20 & 3/8″-16 & ARRI 3/8″-16 Aksesuar yivleri.
 • Dahili aksesuar ayakları.
 • Alüminyum Alaşım, Ahşap malzeme.
 • Ürün boyutları: 136.5 x 67.2 x 30mm
 • Net ağırlık: 153g
 • Materyaller: Alüminyum Alaşım, Ahşap

SmallRig Fujifilm & Panasonic Aynasız Makine Kayıt Tetikleyicili Ahşap Sağ Sap:

 • Seçilen Panasonic ve Fujifilm  Kameralar için Ergonomik Kumanda Kolu
 • Uzaktan Tetiklemeyi Başlat / Durdur Düğmesi
 • 1/4 “-20 ve 3/8” -16 ve Soğuk Yuva Aksesuar Bağlantıları
 • Kablo Bağlantısı için Yuvalar içerir
 • Sliding Connector ile yukarı ve aşağı ayarlar
 • Tutamağın İçinde Entegre Allen Anahtar Depoları
 • Ürün Ölçüleri: 71 x 79 x 102mm
 • Net Ağırlık: 221g ± 5g
 • Materyaller: Alüminyum Alaşımlı, Ahşap

200 ₺

SmallRig 3751 AD-01

Heavy-Duty Fluid Head Video Tripod

 • Yerleşik sönümleme ve dengeleme sistemi, 360° yatay ve +90°/-75° dikey hareketlere olanak tanır ve 8KG’ye kadar ekipmanı tutar.
 • RS 2 sabitleyicinin hızlı sökme tablasıyla uyumludur; DJI RS 2 ve Manfrotto’nun ikili modlarını değiştirmekten çekinmeyin
 • Hızlı sökme ve montaj için yüksek uyumluluk (bu ürün için özel hızlı sökme tablası)
 • Nihai tanıma için yıldız gemisi tasarımı
 • Dahili vida delikleri, aksesuar eki için gizli 1/4”-20 dişli deliklere sahip tripod kase tabanı
 • Optimize edilmiş çalışma deneyimine sahip kaymaz büyük tripod taşıma kolu
 • Bacak Bölümleri : 3
 • Ürün boyutları: 160 x 165 x 890 mm
 • Ambalaj boyutları: 160 x 170 x920mm
 • Net ağırlık: 4kg
 • Ambalaj ağırlığı: 4.9kg
 • Çalışma yüksekliği (Asg.) : 850mm
 • Çalışma yüksekliği (Azm.) : 1860mm
 • Kase dibi çapı : 75mm
 • Katlanmış yükseklik : 890mm
 • Eğim aralığı : +90° / -75°
 • Materyal: Alüminyum Alaşım

250 ₺