Fujifilm X-T4

Kompakt kasası, gelişmiş video özellikleri, iş akışı ve yardımcı işlevsellik özelliklerini harmanlayan çok yönlü aynasız bir kameradır. Bu özellikleri ile görüntü yönetmenlerinin, fotoğrafçıların ve videographer’ların tüm ihtiyaçlarını karşılayan FUJIFILM X-T4, X-Trans CMOS 4 sensörüne sahiptir.

Fujifilm X-T4 öne çıkan özellikleri arasında; 26.1MP APS-C X-Trans BSI CMOS 4 Sensör, X-Processor 4 Görüntü İşlemcisi, 5-Eksenli Dahili Görüntü Stabilizasyonu ve DCI/UHD 4K’da 60 fps, Full HD’de 240 fps yüksek kare çekim özellikleri bulunmaktadır.

Fujifilm X-T4’ün sensörünün BSI tasarımı daha az gürültü ve daha fazla genel netlik sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hızlı performans ve gelişmiş yanıt hızı elde etmek için X-Processor 4 ile eşleştirilir. XT-4’ün sensörünün tasarımı, hızlı ve doğru AF performansı için gelişmiş bir tasarıma sahiptir. X-T4’ün AF sistemi, 425 faz algılama noktalarını bir kontrast algılama sistemiyle birleştiren hibrit bir otomatik odaklama sistemine de olanak tanır. Ayrıca, X-T4, neredeyse tüm takılı lenslerle kamera sarsıntısının görünümünü azaltmak için 6.5 etkili bir sensör kaydırma görüntü sabitleme sistemi içerir.

Sensör ve işlemci yeteneklerinin ötesinde, Fujifilm X-T4, gelişmiş ergonomi ve çekim verimliliği için güncellenmiş bir fiziksel tasarıma sahiptir. Hareket ederken-takip çekimi yaparken; kayda değer pürüzsüzlük için büyük, parlak bir 3.69m noktalı elektronik vizör 100fps yenileme hızına ayarlanabilir. Tersine, arka 3.0″ 1.62m noktalı dokunmatik LCD ekran artık yüksek, farklı açılardan çalışmaya uyacak şekilde değişken açılı bir tasarıma sahiptir.

Fujifilm X-T4, UHS-II bellek kartı yuvaları ile dosya tasarrufu esnekliği sunmaktadır. X-T4, şarj başına yaklaşık 600 fotoğraf çekimini sağlayan güncellenmiş, yüksek kapasiteli NP-W235 bataryayı desteklemektedir. Ayrıca, dahili Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri ile kablosuz uzaktan kamera kontrolü ve mobil cihaza görüntü paylaşımı yapabilmektedir.

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

300 ₺

Fujinon XF16mmF1.4 R WR

Hava etkilerine dayanıklı ve yüksek ışıklılığa sahip geniş açılı objektif

Hava etkilerine dayanıklı ve ışıklılığı yüksek olan bu objektif, X dizisinin sistem makineleri için tasarlanmıştır. XF objektifleri dizisinin yeni sabit odak uzaklığı olan 16mm (24mm eşdeğer) ile heyecanlandırıcı genişlikte bir alana hükmedersiniz. F1,4 seviyesindeki yüksek ışıklılık ile zor ışık şartları altında dahi mükemmel bir resim niteliği elde eder ve makro çekimlerde, haikulade bir “bokeh” etkisi yaratabilirsiniz. Asgari çekim mesafesi: 15 santimetredir. Ayrıca çok hızlı bir AF sistemine sahip olan FUJINON XF 16mm objektifi iklim ve toza karşı dayanıklılığı, eksi 10 derece soğuklukta bile kullanılabilir olması, kesif ebatları ve hafifliği ile de dikkat çekmektedir.

0,11 saniyeden hızlı olan çok süratli otomatik netleştirme (AF)

Optik tasarım dahilinde iki adet küresel olmayan (asferik) ve iki adet çok düşük dağınım (ED) mercek ögesi bulunmaktadır ve böylelikle, özellikle en geniş açılık olan F1,4 seviyedinde bile küresel ve renksel sapmalar engellenerek keskinlik ve yüksek nitelik elde edilir. Mercek yüzeyinin tamamında uygulanan Fujifilm’in emsalsiz HT-EBC (Yüksek geçirgenlikli, elektron ışınlamalı kaplama) kaplama sayesinde halelenme azaltılır ve ışımalar dengelenerek keskin ve berrak resimler elde edilir. Yeni geliştirilen ve cam ile hava arasındaki kırılma etmenini değiştiren Nano-GI kaplama teknolojisi ile çapraz düşen ışıkların oluşturduğu halelenme ve ışımalar etkili olarak azaltılır.

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

150 ₺

Fujinon XF23mmF2 R WR

Kompakt, hafif, şık ve yüksek performanslı

Tipi XF23mmF2 R WR
Lens Yapısı 6 kümede 10 öğe (1 asferik mercek)
Odak Uzaklığı (35mm Eşdeğeri) 23mm (35mm)
Görüş Açısı 63,4°
Maksimum Diyafram F2
Minimum Diyafram F16
Diyafram Kontrolü 9 (yuvarlağa yakın diyafram açıklığı)
1/3 EV (19 basamak)
Netleme Mesafesi Normal: 22cmm – sonsuz
Maksimum Büyütme Oranı 0,13 kat
Ebatlar 60mm x 51,9mm
Ağırlık 180 gr
Filtre Çapı 43 mm

 

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

150 ₺

Fujinon XF35mmF2 R WR

Kesif ve hafif tasarım içinde iklime dayanıklı bir yapılanma ile kullanım kolaylığı

Tipi XF35mmF2 R WR
Lens Yapısı 6 Grup içinde 9 eleman (2 Asferikal Eleman)
Odak Uzaklığı (35mm Eşdeğer) 35mm ( 53mm )
Görüş Açısı 44.2°
Maksimum Diyafram F2
Minimum Diyafram F16
Diyafram Kontrolü 9 Yapraklı (yuvarlağa yakın diyafram açıklığı)
1/3 EV (19 basamak)
Netleme Mesafesi 35cm – Sonsuz
Maksimum Büyütme Oranı 0,135 Kat
Ebatlar 60mm x 45,9mm
Ağırlık 170gr
Filtre Çapı 43mm

 

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

150 ₺

SmallRig Fujifilm XT4 Full Cage Kit

SmallRig Fujifilm XT4 Kafes + SmallRig Arri Üst Sap  + SmallRig Fujifilm & Panasonic Aynasız Makine Kayıt Tetikleyicili Ahşap Sağ Sap

Elde; müzik videosu, kafe tanıtım videoları, özellikle (B-Roll çekim tekniği) kullanmak isteyenler için uygun full kit (kafes + üst sap + kayıtçı tetiklemeli ahşap sağ sap) olan bu setup işinizi epey kolaylaştıracak.

Ayrıca gimbal gibi büyük bir setup kurmak istemeyenler ve shoulder rig etkisinde takip sahnesinde sarsıntısı yaratmak isteyen ya da el stabilliğine güvenenler için tavsiye edilir.

 

SmallRig Fujifilm XT4 Kafes:

 • FUJIFILM X-T4 Kamera için biçime uygun tam kafes.
 • Çoklu 1/4″-20 & 3/8″-16 & ARRI 3/8”-16 yivli deliklere aksesuarlar takılır.
 • Entegre aksesuar ayağı ve NATO rayı.
 • 1/4″-20 & M2 vida ve kaydırmama iğnesi ile makine sağlamlaştırılır.
 • Ergonomik yan tutakta lastik pedler vardır.
 • Tabanda, dahili yassı tornavidalı Arca Swiss hızlı sökme tablası vardır.
 • Ürün boyutları: 150.5 x 59 x 106mm
 • Ürün rengi: Siyah
 • Net ağırlık: 220g
 • Materyaller: Alüminyum Alaşım

SmallRig Arri Üst Sap:

 • Yepyeni koyu zeytin renkli ARRI Yerleştirmeli Tutucu.
 • ARRI 3/8“-16 vida ile seçili kafeslere eklenir.
 • 1/4″-20 & 3/8″-16 & ARRI 3/8″-16 Aksesuar yivleri.
 • Dahili aksesuar ayakları.
 • Alüminyum Alaşım, Ahşap malzeme.
 • Ürün boyutları: 136.5 x 67.2 x 30mm
 • Net ağırlık: 153g
 • Materyaller: Alüminyum Alaşım, Ahşap

SmallRig Fujifilm & Panasonic Aynasız Makine Kayıt Tetikleyicili Ahşap Sağ Sap:

 • Seçilen Panasonic ve Fujifilm  Kameralar için Ergonomik Kumanda Kolu
 • Uzaktan Tetiklemeyi Başlat / Durdur Düğmesi
 • 1/4 “-20 ve 3/8” -16 ve Soğuk Yuva Aksesuar Bağlantıları
 • Kablo Bağlantısı için Yuvalar içerir
 • Sliding Connector ile yukarı ve aşağı ayarlar
 • Tutamağın İçinde Entegre Allen Anahtar Depoları
 • Ürün Ölçüleri: 71 x 79 x 102mm
 • Net Ağırlık: 221g ± 5g
 • Materyaller: Alüminyum Alaşımlı, Ahşap

100 ₺

Zhiyun Crane 3 LAB Gimbal

Zhiyun Crane 3 LAB Gimbal Stabilizer 4.5 Kg taşıma kapasiteli

Zhiyun CRANE 3 LAB, operatörlere kamera ve gimbal parametrelerine kolay erişim sağlayan benzersiz bir L şekilli tasarıma sahiptir. Kablosuz görüntü aktarma sistemi ve ViaTouch Control, kontrol, izleme için daha da esnek seçenekler sunar.
Her bir ekseni / motoru, parlak kırmızı sağlam alüminyumları ile belirlenen kilitler, her ekseni yerinde kilitlemeyi kolaylaştıracak şekilde taşıma ve dengeleme için kullanışlı bir tasarım. Ayrıca, her bir eksen daha uzun ve daha güçlü, havacılık sınıfı motorlarla birlikte, piyasadaki hemen hemen tüm çok satan DSLR fotoğraf makineleri ve objektiflerle çalışmasına izin veriyor.
LAB, Zhiyun Tech’e göre tahmini 7,5 saatlik bir çalışma süresine kadar, USB bağlantı noktasından kolayca değiştirilebilen veya şarj edilebilen evrensel olarak temin edilebilen 18650 pil ile sağlanır.
Gelişmiş Kontrol Çubuğu ile Kolayca Erişilebilir Seçenekler
CRANE 3 LAB’ın garip L şekli aslında sadece ergonomik bir işlev değil, aynı zamanda operatörlere parlak OLED ekranlı gelişmiş kontrol çubuğu ile popüler özelliklere hızlı erişim sağlar. Bu ekran, fotoğraf makinesi ve CRANE 3 LAB’nin, deklanşör hızı, ISO ayarı, diyafram, pil ve bağlantı durumu gibi önemli bilgileri gösterir.
Aynı zamanda en yaygın ayar düğmelerine, hızlı seçim kontrol kadranına ve gimbal joystick’e sahiptir, hepsi parmağınızın erişebileceği bir yerde, hareket halindeyken geçiş ayarlarını kolaylaştırır.
Gelişmiş Kablosuz İşlem
CRANE 3 LAB, akıllı telefonların ve tabletlerin bir Full HD monitör olarak çalışmasına izin veren ve harici bir monitör ihtiyacını azaltan bir kablosuz görüntü aktarım sistemi ile donatılmıştır. Harici bir monitör olarak kullanılmasının ötesinde, ViaTouch Kontrol Sistemi, CRANE 3 LAB’ın ZY Play uygulamasını çalıştıran herhangi bir Android veya iOS cihazından uzaktan çalıştırılmasına izin verir.
CRANE 3 LAB’nin kontrolü, bir dokunmatik arayüz veya hareket kontrolü ile yapılabilir. Bu, operatör gimbalin yakınında olmasa bile, çekimlerin mükemmel çerçevelenmesini sağlar. ViaTouch’ın kullanılması, CRANE 3 LAB ile yeni bir çekim düzeyinin çekilmesine izin vermek için bağlı bir cihaz üzerinden odaklama ve nesne takibi gibi gelişmiş özelliklerin kullanılmasını sağlar.
Yakınlaştırma ve Odaklama’yı aynı anda kontrol etme
CRANE 3 LAB, senkronize zoom’u destekler ve TransMount Servo Zoom / Follow Kontrol Cihazı Max & TransMount Servo Zoom / Follow Controller Lite ile neredeyse tüm kameralara odaklanır. Yakınlaştırma tetikleyicisi ve odak tekerleği ile, gimbal operatörleri anlık bir tepki veren zum ve odak anında kontrol sağlar.
Teknik Özellikler
 • 650g – 4.5kg / 10lbs kamera yüklerini destekler
 • Kumandalı L şekilli sap tasarımı
 • Kablosuz 1080p Görüntü Aktarımı
 • Senkron Yakınlaştırma ve Odak Kontrolü
 • Harici Odak ve Zoom Motorları Destekler
 • Eklemeli İkincil Handgrip
 • Zhiyun App üzerinden 1080p Video ve Kontrol
 • ViaTouch Kontrol Sistemi Dokunmatik Panel Uygulaması
 • Havacılık Dereceli Motorlar
 • Kayar Fotoğraf Makinesi Denge Plakası
 • Bireysel Kilitlenebilir Eksenler

Asistansız verilmez. Asistan fiyata dahildir.
Asistan sadece malzemelerin güvenliği için sette bulunacaktır.
İş yükü, kullanım vs. tarafınıza aittir.

300 ₺

Zhiyun Crane 3 LAB Creator Kit - Kutu Açma | Unboxing

Benro A-3573FS6

Hidrolik Profesyonel Video Tripod

Maksimum Yükseklik: 191 cm

Minumum Yükseklik: 76 cm

Video için hidrolik başlık: VAR

Taşıma Kapasitesi: 6 kg

Ağırlık: 3,76 kg

Kademe Sayısı: 3

125 ₺

Benro S-Series for Video

Zhiyun-Tech Telescopic Monopod

Zhiyun Gimballar İçin Üretilen 10 Kg. Taşıma Kapasiteli Monopod

 • Elde taşınan gimbalı desteklemek için TransMount Çok Fonksiyonlu Kamera Kayışı ile çalışmak üzere tasarlanmıştır
 • Ayrı ayrı ayarlanabilir lastik ayaklara sahip çıkarılabilir tripod tabanı
 • 45cm – 120cm arası uzunluk
 • Sünger tutuş
 • Bilek kayışı
 • 3 Kademeli
 • Küçük & Büyük Allen Anahtar
 • Taşıma çantası

40 ₺